Coronarichtlijnen op T-shirts personeel zorginstelling

corona-maatregelen-genk-ouderenzorg

Zorgbedrijf Ouderenzorg Genk heeft een nieuwe manier bedacht waardoor mensen zich aan de coronaregels zullen houden. De medewerkers dragen T-shirts met daarop de regels.

Directeur Jos van Aben legt uit waarom hij deze maatregel heeft ingevoerd: 'We weten zeker dat het virus niet in ons woonzorgcentrum zit. Niet bij de bewoners en niet bij het personeel. Dat willen we graag zo houden. Maar dat betekent ook dat elkeen die hier voet binnen zet zich strikt moet houden aan de regels. De lichaamstemperatuur wordt automatisch gecontroleerd in de inkomhal. En aan datzelfde toestel kunnen mensen hun handen ontsmetten. Nog vragen wij om een chirurgisch mondmasker te dragen.'

'Om niet telkens opnieuw de mensen aan te spreken stellen wij T-shirts ter beschikking aan ons personeel met daarop boodschappen in functie van de strijd tegen corona. We vragen hen om die ook zo veel mogelijk buiten te dragen. Maar ook buitenstaanders die zo’n T-shirt willen, kunnen zich zo eentje voor 15 euro aanschaffen in ons woon-zorgcentrum. Zo helpen ze mee de boodschap uit te dragen', aldus van Aben.

Wat vind je van dit idee?

Bron: Nieuwsblad

Colofon: FloorZorgt is jouw online zorgmagazine! Op dit moment lezen 80.000 unieke zorghelden mij maandelijks. Door middel van inspirerende blogs, relevante producten (kijk snel in mijn webshop!) mooie artikelen en zorgnieuws houd ik jou op de hoogte van alle ontwikkelingen in de zorg. Heb je mijn mobiele app al gedownload en volg je mij al op Facebook, Instagram of Linkedin? Wil je adverteren? Stuur me dan een mailtje en ik neem z.s.m. contact met je op of bekijk de mogelijkheden alvast hier. Ook ik maak weleens een foutje ;-) Heb je er één gezien? Mail het me. Ik ben je dankbaar! 

You have already unliked it!