Beau is back met Five Days Inside. En ik zit klaar met de zakdoekjes!

Beau five days inside nieuw seizoen
Vincent TV Producties
Wat
Beau Five Days Inside
Genre
Reportage
Waar
Elke dinsdag 20.30 RTL 4 en op Videoland

Beau van Erven Dorens die in de gang van een hospice dikke tranen huilt over een man die gaat sterven. Ik jankte keihard mee voor de tv. Vanavond is Beau terug met het geweldige Beau Five Days Inside. Ook dit keer bezoekt hij een paar zorginstellingen. Ik zit weer klaar met de zakdoekjes!

In Five Days Inside logeert Beau vijf dagen op plekken waar de meeste mensen niet snel zullen komen. Zo bezocht hij vorig seizoen een tbs-kliniek en een instelling voor meervoudig beperkten. Naar binnen rennen om wat sappige beelden en quotes te halen? Nee, zo zit deze presentator niet in elkaar. Beau dompelt zich volledig onder. 

Voorproefje

In het tweede seizoen, dat vanavond start, gaat Beau onder meer naar een verzorgingstehuis voor oudere kunstenaars, een gevangenis, een revalidatiekliniek, en naar Villa Pardoes, een vakantieverblijf voor zieke kinderen en hun families. Deze aflevering is vanavond te zien. Op Instagram gaf Beau alvast een voorproefje:

Twijfels en angsten

Wat ik zo mooi vind aan Beau, is dat hij overal instapt zonder voorkennis, zich laat verrassen door wat hij ziet en meemaakt. Die eerlijke en onbevangen aanpak zorgt ervoor dat hij op gelijke hoogt blijft met de kijkers. Beau is niet bang om zijn zwakheden, twijfels en angsten te tonen.

Televizier Ring

Overdag wordt Beau gevolgd door een cameraploeg en ’s nachts filmt hij zelf. Zeker in die nachtelijke beelden is de presentator kwetsbaar. Terecht won hij voor dit programma vorig jaar de Gouden Televizier Ring, hij versloeg zelfs het razend populaire De Luizenmoeder.

Bedankt, Beau!

Net als vorig seizoen focust Beau niet alleen op de mensen die in die instellingen verblijven, maar bouwt hij ook een band op met het (zorg)personeel. Daarmee biedt hij een mooi tegenwicht aan al die verhalen over tijdgebrek en doorgeslagen regeldrift in de zorg. Hij laat vooral zien hoe bevlogen zorgmedewerkers hun werk doen. Zelf was hij stomverbaasd. ‘Wat ik heb gezien als nitwit, was ongelooflijk goede zorg’, zei hij in een interview met Jeroen Pauw. Dankjewel Beau, dat mag ook wel eens worden gezegd.

Colofon: FloorZorgt is jouw online zorgmagazine! Op dit moment lezen 80.000 unieke zorghelden mij maandelijks. Door middel van inspirerende blogs, relevante producten (kijk snel in mijn webshop!) mooie artikelen en zorgnieuws houd ik jou op de hoogte van alle ontwikkelingen in de zorg. Heb je mijn mobiele app al gedownload en volg je mij al op Facebook, Instagram of Linkedin? Wil je adverteren? Stuur me dan een mailtje en ik neem z.s.m. contact met je op of bekijk de mogelijkheden alvast hier. Ook ik maak weleens een foutje ;-) Heb je er één gezien? Mail het me. Ik ben je dankbaar! 

You have already unliked it!